Валерія Баришнікова
Перинатальний психолог
Автор та ведуча курсу 
"Релаксуючі пологи"
Коли робота - це життя
Курси пiдготовки до пологiв

Веду курси з пiдготовки до пологiв, як для партнерських пологiв так i для майбутнiх мам.    Бiльше

Релаксуючi пологи

Маю власну методику ведення безболiсних пологiв. Ця методика пройшла реєстрацiю та схвалена спецiалiстами. «Релаксуючi пологи» проходять легше та швидше, нiж звичайнi.    Бiльше

Консультацiї з питань грудного вигодовування

Надаю квалiфiкованi консультацiї з питань грудного вигодовування, та першому введеннi прикорму дiтям. Вся iнформацiя лише за наказом ВОЗ та на основi сучасних дослiджень!    Бiльше

Індивiдуальна психологiчна консультацiя

В своїй роботi використовую технiки релаксацiї, кранiосакральну терапiю, биодинамiку, метафоричнi карти, арт-терапiю, гiрудотерапiю.    Бiльше

Пiдготовка пари до ЕКО

Проводжу психологiчну пiдготовку пари до ЕКО.    Бiльше

Перший період пологів

Я Ваш помiчник в першому перiодi пологiв. Супровiд за бажанням.    Бiльше

Робота з втратою

Аборт, дiагноз встановлений при вагiтностi, передчаснi пологи, розлучення, втрата близьких.    Бiльше

Кранiосакральна терапiя

Кранiосакральна терапiя здатна пiдсилювати стiйкiсть до рiзних захворювань, i є ефективним засобом при широкому спектрi проблем органiзму.    Бiльше

Гiрудотерапiя

Всiм хто має пiсля пологiв варикозне розширення вен, геморрой, високий тиск — допомагає гірудотерапія.    Бiльше

RSS
Follow by Email
Facebook
Instagram

Коментарi

 • Elena / 22.11.2021
  Ответить

  Валерия — спасение для мамочек как я — первый ребёнок, ноль опыта и куча страхов!
  Я обратилась в период лактационного криза трех месяцев. Всё началось с сильного лактостаза, а закончилось недостатком молока. Консультации Валерии помогли мне за 4 дня наладить лактацию! Она научила как действовать в каждой возможной ситуации, как контролировать выработку молока, стул ребенка, и объяснила в подробностях вопросы, на которые гугл выдавал устрашающие диагнозы…
  Ко всему, Валерия приятнейший человек, общение с которым успокаивает и улыбает, когда уже нет сил.
  Огромным плюсом так же ее внимательность и доступность 24/7. Как же приятно утром читать «Как Ваши дела?» А так же ее терпеливость, когда я задаю одни и те же вопросы 🙂
  С огромной благодарностью рекомендую лучшего специалиста по ГВ!

 • Наталія / 25.01.2022
  Ответить

  -Валерія, дякую, дякую вам, ви врятували моє ГВ, виптсуаплась з пологового з роздертими сосками, голодною дитиною яку вже переводила на суміш, т.к. не прибуло молочко а ще було молозиво, за три доби спілкування та порад, підримки, спілкування 24 години, ура, прибуло молочко. Завжди на зв’язку, відповідала на всі мої запитання, які інколи не стосувались ГВ, перші дні після пологів для мене це була ще психологічна підтримка, коли я була розгублена, Валерія допомогла повірити в себе і радіти що я Мама!!!Дякую вам велике, відсутність сну та втому компенсує посмішка мого золотца.

 • Люба / 07.02.2022
  Ответить

  Супер професіонал своєї справи і надзвичайно приємна людина. Завдяки простим порадам вдалось встановити годування. Якщо виникають питання, завжди можна написати і отримати рекомендації.

 • Nina / 22.02.2022
  Ответить

  Встретив Валерию я поняла что это мастер своего дела!!! Я столько смотрела видео и читала литературы о том как правильно прикладывать ребёночка к груди но когда наступил момент кормления всей информации как не было!
  Валерия за 30 слов и пару приемов, понятно объяснила весь процесс прикладывания ребёнка к груди!!! Спасибо огромное что Вы все объяснили! Обязательно буду обращаться!!!!

 • Ніна / 01.03.2022
  Ответить

  Дуже вдячна що життя звело мене з Валерією!!! З появою першої дитини з’явилося багато складнощів та питань щодо грудного вигодовування! Спочатку я сама наробила купу помилок. Але звернувшись до такого професіонала як Валерія життя стало кращим а грудне вигодовування на таки страшним та складним. Валерія дякую вам величезне! Ви мій рятівник!!! А програма 24/7 це щось нереальне для мне, я такого ще не зустрічала щоб у будь який час звертатись за допомогою!!!! Дякую вам!!!!!!!!

 • Анна / 09.03.2022
  Ответить

  Валерия — профессионал своего дела! любит то, что делает. внимательная, доброжелательная, оптимистичная, 24/7, на любой вопрос знает ответ! если не знаете, что делать при ГВ — Валерия это лучшее, что может с вами случится !

 • Елена / 29.04.2022
  Ответить

  Обратилась к Валерии с проблемой плохого набора веса у ребеночка. Оказалось, причина в неправильном прикладывании к груди. Сейчас с ГВ все хорошо, спасибо Вам огромное за помощь и поддержку!

 • Марія / 06.07.2022
  Ответить

  Хочу сказати дякую Валерії. Вона дуже вчасно завітала до нас в пологовому і показала як робити масаж перед годуванням, як правильно прикладати малечу до грудей щоб і мама і дитинка були задоволені….
  Також потім ми з чоловіком скористалися послугою «супермама» і лишилися дуже задоволеними. Ми провели спочатку онлайн консультацію і з’ясували які у нас з чоловіком очікування і чим нам можуть допомогти. Валерія відкоригувала техніку прикладання дитини, пояснила як зменшити біль у грудях коли приходить забагато молока, коли і як правильно зціджувати молоко і робити запас на майбутнє. Також Валерія давала поради з приводу ГВ під час вторгнення в Україну ворожих військ россії.
  За все це велике ДЯКУЮ!!!

 • Дарія / 21.07.2022
  Ответить

  Хотіла б написати слова великої вдячності Валерії за допомогу з налагодженням грудного вигодовування. Валерія — великий професіонал своєї справи, яка дуже любить свою роботу і має індивідуальний підхід до кожної матусі, як мені здалося. Вона мені допомогла не тільки з конкретними порадами та рекомендаціями як правильно годувати, прикладати дитину, «порузумітися з грудьми та молоком», а також психологічно підтримувала мене протягом цього нелегкого періоду. Завжди відповідає на питання 24/7, що, взагалі, має найвищу цінність для недосвідченої матусі особливо. Щиро Вам дякую, Валерія за допомогу та підтримку!!

 • Тіна / 31.08.2022
  Ответить

  Готувались до ГВ по відео — а по факту боліло все, важко, гаряче і дитині було неспокійно. Тягнути не стали. Перший тиждень після пологів: 1 консультація з присутністю батька і результат: м’які груди, ніяких тріщин чи болей, +1 кг за перший місяць у дитини, міцний сон всієї родини, прекрасні випорожнення (батьки малечі зрозуміють) :)))) Раді, що порекомендували нам саме Валерію.

 • Дар'я / 04.09.2022
  Ответить

  Пані Валерія стала нашим рятівником і зберегла грудне вигодовування для дитини. Після кесаревого і неправильного прикладання молоко прийшло тільки на 10 день, коли вже ніхто й не вірив що прийде. Була постійна допомога і консультації, і як правильно прикласти, і як збільшити кількість молока, і як дитина має набирати вагу. Ніхто більше так не був зацікавлений у нашому гв як пані Валерія, вона наш герой

 • Наталя / 29.09.2022
  Ответить

  Валерія, прийміть від мене щире та безмежне дякую! Ви створюєте диво і здійснюєте мрії.
  Я мріяла годувати свою дитину груддю, але молоко не приходило 🙁 в пологовому вже були на суміші, додому їхали теж з баночками суміші і з моїми переживаннями чи зможу годувати дитину власним молоком. Але завдяки Вам молоко з’явилось:) Моєму щастю немає меж. Дякую Вам за віру та підтримку, Ви вірили в результат навіть тоді, коли мені здавалось, що його не буде і передавали цю віру мені. Ви не просто консультант по ГВ, Ви прекрасний психолог, який завжди знайде потрібні слова підтримки і зарядить вірою в те, що все буде добре.
  Безмежно Вам вдячна за все, що Ви зробили, Ви — чарівниця!

 • Аліна / 05.12.2022
  Ответить

  Хочу подякувати Валерії за її таку важливу і необхідну роботу. У мене перша вагітність і звісно ж перша дитина. Що і як правильно потрібно робити не знала, в дечому не розбиралась і не розуміла (в тому числі про ГВ). Звернувшись до Валерії я отримала прекрасну консультацію, зрозумілу, з поясненнями та наглядним прикладом як і що потрібно робити! Валерія завжди на зв’язку, швидко реагує та надає відповіді на всі хвилюючі питання. Після чого заспокоюєшся і насолоджуєшся ГВ. Окрім того, хочу відмітити, що Валерія дуже приємна, чуйна людина, від якої йде спокій і позитив)) Я дуже вдячна Валерії за її консультації та допомогу! Валерія — ви найкращі!

 • Софія / 18.12.2022
  Ответить

  Дякуючи Валерії, я змогла зберегти, продовжити грудне вигодовування. Прекрасний спеціаліст, чуйна людина, професіонал свого діла. З радістю порекомендую її своїм знайомим мамам. Величезна подяка Вам ☺️🙏

 • Анна / 04.01.2023
  Ответить

  Для мене Валерія- не просто консультант, вона людина, яка змогла підтримати мене у найтемніший період мого життя. Потрібно було зупинити лактацію після втрати вагітності на пізньому терміні. І завдяки її порадам, і дуже чуйному, дбайливому ставленню я змогла пережити цей час легше і з меншими моральними втратами.
  На щастя, зараз мені випав шанс співпрацювати з Валерією за інших обставин, і вона налагодила ГВ для моєї другої донечки. Я щиро вважала, що маючи за плечима 2 роки досвіду годування, консультант мені не знадобиться. Що ж, я помилялася, та мені пощастило мати надійного професіонала і чуйну людину, хоч не поруч, але ми чудово впоралися онлайн. Навіть мій чоловік був під враженням і за його словами- це найліпше наше грошове вкладення за останній час 🙂 Бажаю Валерії успіху у її такій надважливій справі. Дуже вдячна за все!

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований. Обов'язкові поля помічені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>