Що таке кранiосакральна терапiя

Кранiосакральна терапiя — це досить новий науковий метод лiкування i дiагностики. Суть такої терапiї полягає в тонкому впливi на тканини з метою усунення дисбалансу i напруг. В результатi сеанс призводить до початку вiдновлювальних процесiв всього органiзму. Говорячи простiше, це комплекс деяких технiк, заснованих на твердженнi, що кiстки черепа роблять ледве помiтнi руху в певному постiйному ритмi. Вiдповiдно, присутнiй i пульс спинномозкової рiдини. Цей ритм називається «первинне дихання».

Ціна за 1 сеанс (1год 20хв) — 450 грн

 

RSS
Follow by Email
Facebook
Instagram

Коментарi

 • Леся / 12.04.2018
  Ответить

  Готувала тіло до пологів,як рекомендувала Валерія,за техніками КСТ.
  По-перше це дуже приємні,розслабляючі техніки.А по-друге біль в спині відразу після сеанса краніосакральної терапії. Зник.
  В пологах тіло не видало» помилок»!Пологи пройшли нормально.тепер мрію знайти час,на сеанс КСТ -відновлення тіла після пологів.
  Раджу всім кому тіло втомилос від вагітності.

 • София / 07.09.2018
  Ответить

  Неожиданно для себя, я открыла мир своего спокойного тела!Благодарю, Валерия,за то что научили жить в гармонии с собой.
  Сон стал еженочный)))!Настроение (соответственно )👍👍👍)
  Всем рекомендую эти волшебные процедуры 👣💃

 • Яна / 22.07.2019
  Ответить

  Были с ребенком на сеансе КСТ для того, чтобы расслабить ребенка! Все очень понравилось!!! Мама научилась расслаблять ребенка!!! Спасибо Валерии!!!

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований. Обов'язкові поля помічені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>