Релаксацiї для вагiтних

Це розроблена, запатентована методика, яка допомагає налаштувати тiло на спокiйнi, легкi пологи.
Технiка допомагає навчитися розслаблятися. А це дуже важливо для першого перiоду пологiв.
Завдяки цiй технiцi пологи тривають до 8 годин (звичайнi 10-12 годин).
Дiти пiсля таких пологiв спокiйнi та врiвноваженi, а мами щасливi!

Цiна диска «Релаксуючi пологи» — 800 грн.
Релаксацiї для дiтей

Пропоную також релаксацiї для дiтей, що допомагають дiтям навчитися спокiйно спати та рости i розвиватися в спокої. Релаксацiї навчають ставити мету.

Цiна диска «Релаксацiї для дiтей» — 500 грн.
RSS
Follow by Email
Facebook
Instagram

Коментарi

 • Елена / 04.04.2018
  Ответить

  Очень довольна тем, что прошла у Валерии курс релаксирующих родов! У меня это была не первая беременность, но первая, которую я выносила до конца. Было много страхов, незнания как происходят роды, как правильно себя вести, чтобы роды прошли легко и безболезненно, а ребеночек родился здоровым и в срок. Вместе с Валерией училась расслабляться, снимать напряжение со всего тела, визуализировать будущего ребенка. В итоге, я родила в 40 недель чудесного здорового малыша. Роды длились 7 часов с момента начала схваток, без эпидуральной анестезии. Очень рекомендую эту услугу!

 • Ольга / 05.04.2018
  Ответить

  Пользовалась услугами Валерии. Очень понравилось!! Она хороший профессионал и вообще приятный человек! БЫЛА на курсах подготовки к родам, хотя роды были вторые. Ответила на много своих вопросов, оставшихся с первой беременности. Была на лекции по питанию мамы в первые месяцы жизни малыша. Очень помогли! Коликов у ребенка почти не было, хорошо спал, был очень понятный для меня, спокойный! С для любой мамы это очень важно! Ну и конечно Валерия помогла мне справится с гиперлактицией, когда грудь как камень , тем-ра 40, капец….. с первым ребенком так было каждый месяц до 2 лет. После слов Валерии , что это в последний раз, я ухмыльнулась…. А после ее консультации и ведения меня во конечного результата, тот раз действительно был последним!!!!! По сей день благодарна Валерии!!!! Очень всем рекомендую!!!!!

 • Ірина / 08.07.2018
  Ответить

  Після відвідування курсів для вагітних, які проводить Валерія, я залишилась дуже задоволеною. Я навіть не очікувала, що на курсах може бути настільки корисна інформація, логічно структурована й цікаво подана.
  Знімаються страхи перед пологами. Якщо у вас перші пологи, то я рекомендую обов’язково відвідати цей курс, щоб зняти свої страхи перед пологами, підготувати себе до цього всього нового, що чекає вас під час вагітності, під час пологів й після них, а також налаштуватись на щасливе материнство. Валерія дає конкретні та дуже корисні поради, що базуються на сучасних підходах у перинотальній психології й особистому досвіді.
  Придбавши курс «Релаксуючі пологи», я не тільки забезпечила себе спокійним очікуванням своїх перших пологів, зменшенням болю під час переймів, крім того розслабленням, легким й швидким засинанням протягом останніх місяців вагітності. Справа в тім, що вирішальну роль в цьому зіграла особистість Валерії. Вона великий професіонал своєї справи, дуже приємна, доброзичлива та щира. Вона володіє неймовірними здібностями заспокоїти, вселити віру в себе, надати сили та впевненості, що все буде якнайкраще в будь-якому випадку. Так і складається!
  Навіть після народження ми з синочком часто засипаємо, розслабляємось та заспокоюємося під релаксуючий аудіо запис Валерії.
  Тим, хто хоче правильно підготувати себе до пологів (особливо до перших), я рекомендую обов’язково пройти курси для вагітних та «релаксуючі пологи». Запевняю, ви залишитесь задоволені співпрацею з таким крутим спеціалістом (яких не часто зустрінеш у наш час). А головне — станете обізнаною, більш впевненою вагітною, спокійною в пологах та щасливою матусею.

  Валерія, від щирого серця дякую Вам за все, Ви точно знаходитесь на своєму місці.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований. Обов'язкові поля помічені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атребути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>